Biçikleta Fluturuese | The Flying Bicycle Story in Albanian | Perralla Shqip

Biçikleta Fluturuese | The Flying Bicycle Story in Albanian | Perralla per femije | Perralla per femije shqip | Perralla | Peralla shqip per femije | 4K UHD | Perralla Shqip | Albanian Fairy Tales

★ Subscribe us on YouTube :
★ Like us on Facebook :
★ Follow us on Instagram :
★ Twitter :
★ Google Plus :

Watch Children’s Stories in English on our English Fairy Tales Channel :

💙 Shikoni më shumë video 💙 Watch More Videos in Albanian 💙

► Mama dhia dhe 7 kecat Fëmijët Tregime – Wolf And The Seven Little Goats :

► Hansel dhe Gretel – Hansel And Gretel :

► Tre derrkucat e vegjel – Three Little Pigs :

► Rapunzel Shqip – Rapunzel :

► Hirushja Shqip – Cinderella :

► Piter Pan Shqip – Peter Pan :

► Këpucët e kuqe – Red Shoes :

► Bukuroshja e fjetur – Sleeping Beauty :

► Rumpelstiltskin in Albanian :

► Ali Baba dhe dyzet hajdutet – Alibaba and 40 Thieves :

► Dielli dhe Hena – Sun And The Moon :

► Ninulla për foshnje – Lullubay for Babies :

► Mbretëresha e Dëborës – Snow Queen :

► Vajza e vogël me kesule të kuqe – Little Red Riding Hood :

► Miushia e vogël që ishte Princesh | A Little Mouse Who Was A Princess :

► Borebardha dhe shtate xhuxhat – Snow White And The Seven Dwarfs :

► Magjistari i Ozit – Wizard of Oz :

► Dymbëdhjetë Princeshat balerina – 12 Dancing Princess :

► Aladini dhe llampa e mrekullueshme – Aladdin and The Magic Lamp :

► Pinoku Shqip – Pinocchio :

#OfficialAlbanianFairyTales
#AlbanianFairyTalesChannel

source

You may also like...

Leave a Reply