Kasina Ski – Małopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego – konkurs (Vlog #060)

10 stycznia w Stacji Narciarskiej Kasina Ski odbyło się Małopolskie Otwarcie Sezony Zimowego. W trakcie pobytu miałem okazję sprawdzić warunki narciarskie w Kasinie, sprawdzić możliwość zakwaterowania tuż przy stoku narciarskim, uczestniczyć w oficjalnym Małopolskim Otwarciu Sezonu, odwiedzić Moped Retro – muzeum motorowerów.

W pierwszej części Vloga omawiam warunki narciarskie w Kasina Ski. Przy okazji mam dla Was konkurs, w którym można wygrać całodzienny skipass dla jednej osoby.

Zapoznam Was także z Karnetem 365, który umożlwia korzystanie, w zimie i lecie, we wszystkich kolei w 5 ośrodkach narciarskich spod znaku Pingwina.
Cennik skipassów:

Następnie zapraszam Was na taras widokowy usytuowany nad górną stacją kolei krzesełkowej, z którego roztacza się wspaniały widok na Beskid Wyspowy, a przy odrobinie szczęścia można zobaczyć także Tatry.

Odwiedzicie ze mną jeden z hoteli Stacja Kasina, który bierze udział w akcji Free Ski Hotel, dzięki której można otrzymać bezpłatny skipass.

Na koniec zabieram Was do Moped Muzeum – jedynego w Polsce muzeum starych motorowerów, które znajduje się pod górną stacją kanapy.

—————————————————————————
Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com. Zrób to przez ten link –
Ty nie zapłacisz nic więcej, a ja pozyskam środki na następne filmy. Z góry dziękuję!
—————————————————————————-
Dodawanie napisów do filmu:
Jeżeli masz ochotę pomóc w rozwijaniu kanału, znasz dobrze języki obce, będzie mi bardzo miło gdy dodasz napisy do tego filmu.

*************************************************
WWW:
FORUM:
FB :
IG:
TWITTER:

#kasinaski #narty #małopolska #skionline #jacekciszak #polska #skiing #vlog #gopro #smith #helly hansen #fischer

source

You may also like...

Leave a Reply